- reset +

Hurtownia Stalkwas

ul. Szlachecka 191, 32-080 Brzezie

tel.: 12 397 50 33

e-mail: biuro@stalkwas.pl

Start miedź

Miedź


W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama elementów wykonanych z miedzi. Jest to wytrzymały oraz odporny na różnego rodzaju uszkodzenia materiał, który wykorzystuje się w wielu segmentach rynku. Miedź charakteryzuje także trwałość, niewielki ciężar, niska cena oraz możliwość recyklingu bez straty jakości metalu.

Naturalna, pomarańczowoczerwona barwa miedzi sprawia, że te wyroby wyróżniają się na tle innych elementów wykonanych z metali kolorowych. Miedź jest jednym z podstawowym składników, które przyczyniają się do powstania mosiądzu oraz brązu.


BLACHY


Gatunki:

M1E, M1R, M2R, M3R, M2G, E-Cu57, E-Cu-ETP

Szerokość

400-1250 mm

Długość

800-2500 mm

Grubość

Od 0,5 mm do 30 mm


Taśmy


Gatunki:

M1E, M1R, M2R, M3R, M2G, E-Cu57, E-Cu-ETP

Szerokości

Od 8 mm do 1000 mm

Grubości

Od 0,06 mm do 5 mm


Pręty okrągłe ciągnione


Gatunki:

M1E

Rozmiary

Od 3 mm do 50 mm


Pręty kwadratowe i sześciokątne ciągnione


Gatunki:

M1E

Rozmiary

Od 3 mm do 40 mm


Pręty okrągłe, kwadratowe, sześciokątne wyciskane


Gatunki:

M1E

Rozmiary

p>Od 10 mm do 160 mm

 


Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje różnego rodzaju blachy, pręty i taśmy wykonane z miedzi. Są to wyroby często wykorzystywane z architekturze i budownictwie. Stosuje się je między innymi w tworzeniu pokryć dachowych, instalacji odgromowych oraz wielu elementów do wyposażenia wnętrz: armatury, uchwytów, balustrad i innych. Ich właściwości pozwalają na stworzenie solidnych konstrukcji oraz zabezpieczeń, bez potrzeby konserwacji bądź czyszczenia. Dlatego właśnie wyroby z miedzi bardzo często są stosowane w miejscach trudno dostępnych.

Zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy Stalkwas. Chętnie doradzimy wybór najlepszych wyrobów z miedzi lub innych metali kolorowych.