- reset +

Hurtownia Stalkwas

ul. Szlachecka 191, 32-080 Brzezie

tel.: 12 397 50 33

e-mail: biuro@stalkwas.pl

Start

Metale kolorowe

 

Metale kolorowe to metale nieżelazne takie jak jak miedź, cynk, ołów, aluminium, brąz i mosiądz.

Nasza firma oferuje Państwu duży wybór produktów  wytworzonych z takich materiałów. Prowadzimy sprzedaż: blach, rur, prętów okrągłych kwadratowych i sześciokątnych, ciągnionych oraz wyciskanych, a także płaskowników, taśm itp.

Oferowane przez nas metale kolorowe takie jak miedź, są stosowane w technice i przemyśle z uwagi na i właściwości plastyczne oraz fakt, że są dobrymi przewodnikami cieplnymi.


Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, cały czas zwiększamy wachlarz świadczonych przez Stalkwas s.c. usług. Zamówiony towar dostarczamy pod wskazany przez Klienta adres własnym transportem, co eliminuje problemy logistyczne i usprawnia proces, a co za tym idzie, czas dostawy. Ponadto oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat.

Posiadamy szeroki wybór towarów wytwarzanych z metali kolorowych, w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, starając się spełnić wszystkie oczekiwania stawiane przed nami, podejmujemy się realizacji zleceń niestandardowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (Dział Handlowy – (12) 397 50 33), lub bezpośrednio w siedzibie naszej Firmy: Stalkwas s.c., ul. Szlachecka 26, 32-080 Brzezie. Zapraszamy!